Profesyonel Paket

Marka ve Ürün Tanıtımı

 

 

Modarazzi.com.tr Marka & Ürün Tanıtımı

Profesyonel Paket Ayda 4 Defalık Haber & Reklam Yayını

    • Firmaya Özel Üyelik Açılması

Modarazzi.com.tr insanlara yaşama dair önemli bilgiler sunan bir platformdur. Aynı zamanda Modarazzi.com.tr firmalara profesyonel internet reklamı ve tanıtım hizmetini sunan bir alt yapıdır. Sistemimize firmanızın ismiyle üyelik açılarak, ayda bir olarak firma ya da ürünleriniz hakkında tanıtım yapılmaktadır. Modarazzi.com.tr firma üyeliği açıldığında firma logosu, hakkında, telefonu, E-mail gibi bilgiler üye sayfasında sergilenmektedir. Örnek Sayfa

  • Düzenli Olarak Firmanız Hakkında İçerik Girilmesi

Haftada bir firmanızın hizmetleri ve ürünleri hakkında manşet haberleri yayınlanmaktadır. Hazırlanan manşet tanıtım yazıları, firma için açılan üyelik sayfasına eklenmektedir. Örnek Sayfa da olduğu gibi farklı manşetler sıralanmakta.

  • Firmanız İçin Manşet Haber Hazırlanması

Manşet haber için size özel kapak resmi hazırlanmaktadır. Resim çalışmasında üzerinde şirket logosu ve dikkat çekici slogan yer alır. Örnek: Temizlik İşlerinizi Profesyonellere Yaptırmaya Ne Dersiniz?

  • Tanıtımlarınıza Resim Galerisi Eklenmesi

Firma tanıtım sayfanıza tanıtım yazısı girilmekte ve firmanızın resimleri, reklam sayfasına eklenmektedir. Örnek Sayfa

  • Sosyal Network Paylaşımları & Bölgesel Reklam Verme

Firmanızın tanıtımları ve resimleri eklendikten sonra, Modarazzi.com.tr kurumsal Facebook sayfası olan ve ortalama 52 bin takipçisi olan facebook.com/Modarazzi.com.tr adresinde paylaşılır. Firmanızın tanıtımı Örneğin: Lefkoşa bölgesi için ya da tüm KKTC bölgeleri için, Sponsorluk verilerek ortalama %100 etkili en az 25-35 bin kişiye reklam gösterilmek üzere çalışma yapılmaktadır.

  • Firma Üyelik Sistemli Reklam Fiyatı

Aylık Ödeme: Verilen hizmetin bedeli aylık 250 TL ödemeyle, toplamda yıllık 3.000 TL’dir.
Aylık olarak ilk 3 ay peşin alınmakta ve 3 ay sonrasında 9 ay boyunca 250’şer TL ödeme alınarak, toplamda 3.000 TL ödeme alınmaktadır.
Peşin Ödeme: 12 aylık peşin ödemeyle, toplamda yıllık 2.500 TL’dir. 2 ay ücretsizdir.